Reference SNUG

Bez vás by to nešlo. Děkujeme za vaše milé komentáře.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Prioritou je vaše pohodlí a spokojenost. Děkujeme naším zákaznicím za jejich reference. Pro více fotek přímo od vás, našich zákaznic, mrkněte na náš facebook nebo instagram Snug.

Aneta O.
Mám podprsenku Snug  a jsem s ní nesmírně spokojena, nejen, že ji nosím na všechny sporty, ale občas si ji vezmu i na běžné nošení. Když se chci cítit pohodlně, je to vždy sázka na jistotu. Jako velké plus považují kapsičku na vycpávku, což stejně jako já holky s menšíma prsama ocení :)

Klárka T.
Miluji běhání a bez kraťásku Snug s nohavičkami si už nedokážu běhání představit. Nejen, že jsou úžasně pohodlné, ale také díky svému střihu lichotí postavě. Neonové barvy vypadají božsky a kraťásky se dají skombinovat úplně s čímkoliv. Za mě 10 z 10!

Denisa S.
Kupovala jsem Snug Pole komplet pro kamarádku k narozeninám. Nejen, že mi došel super dárkově zabalený balíček, ale kamarádka byla naprosto nadšená. Neonové barvy jsou úžasné. Dodání velmi rychlé, musím doporučit všem, kteří se chtějí originální a krásný dárek.

Dominika J.
Od Snug Pole mám již druhý komplet. Je to sázka na jistotu. Pokud se chcete cítit skvěle, nesplynout s davem a zároveň máte vysoké nároky na kvalitu, Snug je to správnou volbou.

Zpět do obchodu