Košík je prázdný / 0 Kč

Snug Pole

Snug Pole - to jsou barvy, precizní střihy a padnoucí kolekce. Česká výroba a kvalitní italské látky. Snug Pole je volba pro ty z vás, co ve svém životě nedělají kompromisy a chtějí pro sebe jen to nejlepší.

Snug Pole vznikl na podzim v roce 2015. Prvním impulzem k navrhování a šití vlastního oblečení byla touha odlišit se a oblékat na cvičení originální a neokoukané střihy a barvy. Přece jen co si budeme povídat, cítit se u cvičení pohodlně a ještě vypadat skvěle je úžasný benefit. Při prozkoumání možného i nemožného jsme zjistili, že nápadité, vysoce kvalitní a designově zajímavé oblečení za odpovídající ceny na trhu není, anebo nám nepřijde dostatečně neokoukané a originální, hlavně co se týče barev a střihů.

Začali jsme tak vymýšlet vlastní barevné kombinace i střihy sportovních kraťásků a sportovních podprsenek. Naším kamarádkám se oblečení moc líbilo a vzhledem k tomu, že je taky nebavilo cvičit v tom stejném jako celé fitko a okolí, začali jsme jim šít sportovní komplety na míru. Počty se začaly navyšovat a chtěli jsme, aby naše komplety splňovaly normy i pro profi závodníky, proto jsme se nebáli a konzultovali střihy i látky s odborníky s mnoha léty praxe z oboru poledance, gymnastiky, baletu, jógy i oblasti fitness.

Začaly tak vznikat velmi zajímavé kousky, které chtělo více a více holek, slečen a paní na pole dance, běhaní, jógu nebo prostě jen na pohodové nošení. A to byl základ pro zrození  nápaditého, barevného, akčního a hlavně úžasně pohodlného Snug Pole. Od prosince roku 2015 se kraťásky, topy a další oblečení šije již jen pod značkou Snug Pole.